| पारगमन गति | 30 ~ 40 व्यक्ति/मिनट |
|---|---|
| वर्किंग टेम्परेचर | -40 डिग्री सेल्सियस ~ 55 डिग्री सेल्सियस |
| काम का माहौल | इंडोर / आउटडोर (आश्रय) |
| सापेक्षिक आर्द्रता | 95% |
| मोटर का कार्यशील वोल्टेज | DC12V |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Arm Length | 500~900mm |
| Motor Material | Steel and Aluminum alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Driving Force | 3KG |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Relative Humidity | ≤95% |
| मोटर ड्राइविंग | डीसी मोटर |
|---|---|
| बिजली की आपूर्ति | 220 वी ± 10%, 110 वी ± 10% |
| घूर्णन दिशा | डबल दिशा |
| आवृत्ति | 50/60 हर्ट्ज |
| ट्रांजिट गति | 30 ~ 40 व्यक्तियों / मिनट |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| संरक्षण ग्रेड | आईपी 32 |
|---|---|
| डिलीवरी का समय | 7 कार्य दिवस |
| खुलने का समय | 1S |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |